Війна 2022
Нажаль, ми тимчасово припиняємо роботу нашого дитячого садочка у зв'язку із вторгненням росіі на теріторію нашої держави України. Дуже віримо в ЗСУ! Чекаємо наших діток після Перемоги!
24 Лютого 2022
Україна
Smart Kindergarten
Дайте можливість дитині стати білінгвом!Приватний англомовний дитячий садок з ліцензією МОН. Діє Державна програма компенсації "Гроші ходять за дитиною".
Англомовний дитячий садок Smart- це державна ліцензія МОН, кваліфіковані вихователі. Кварцевий рециркулятор в кожній кімнаті, зволожувачі повітря, вологе прибирання дезінфікуючими засобами. 190 квадратних метрів дитячого простору з окремим входом.
Ми створюємо домашню атмосферу освіти для дітей віком від 1,8 років.
Англійська у нас -як друга рідна! А також футбол, йога, живопис, музика і хореографія.
Ви зможете спокійно займатися своїми справами або роботою, знаючи що Чадо в надійних руках.
Запишіться на екскурсію в садок!
Молодша група
Діти 1,8 – 2,5 роки
Середня група
Діти 2,5–3,5 роки
Старшая группа
Діти 4 – 5 роки
Підготовча група
Діти 5– 6 (7) років
У нас діє Державна програма "Гроші ходять за дитиною". Компенсація - 4036 грн/місяць! Телефонуйте, розкажемо детельніше.
Полуденний садок
08:00 – 13:00
від 4564 грн
за місяць
Повний день
08:00 – 17:00 або 8:00-19:00
від 7964 грн
за місяць
Фото галерея
Заняття
Англійська мова- 80% часу (Тематичні заняття, Математика, Абетка, Читання, STEM, Сенсорні заняття)
Всі щоденні срави, прогулянки, всі заняття (за виключенням: футбол, музика, хореографія, йога) проводяться англійською мовою. Повне
занурення в англомовне середовище! Ми живемо англійською мовою, дайте вашому малюкові можливість вирости білінгвом!
Сенсорна кімната
- профілактика нервових зривів, втоми, емоційних перевантажень.
- поліпшення координації рухів.
-появи позитивних емоцій.
-відновлення стресостійкості.
-підвищення якості сну.
-поліпшення уваги, сприйняття, мислення, пам'яті.
Є світла кімната (для активації) і темна кімната (для релаксації)
Футбол
Футбол- командний вид спорту. Вчимось перемагати, переживати поразку. Розвиваємо координацію, виносливість, забезпечуємо організм киснем під час активного спорту! Наш тренер із ФК Атлет- найкращий!
Розвиток мовлення
Ми запускаємо мовлення. На зяняттях ми вчимось говорити, використовуємо логоритмічні вправи, сенсорні ігри. Вчимо вірші, вигадуємо власні історії. Допомогаємо дітям висловлювати свої думки вільно!
Живопис на мольбертах
Изобразительное мышление развивает воображение и прививает хороший вкус с детства. Мы учимся рисовать, лепить, снимать кино и многое другое.
Йога
Вечірня йога допомогає розвиває у дитини витривалість, силу волі, координацію, гнучкість, терпіння і чутливість. Вправи покращують кровообіг, тонус м'язів і загальне самопочуття дитини. Зміцнюють суглоби, вестибулярний апарат. Його сприяє поліпшенню роботи головного мозку, а так само стимулює роботу органів дихальної системи.
Акробатика
Проводить майстер спорту міжнародного класу по спортивній акробатиці, тренер Swan Circuis. Діти отримують повноцінний фізичний розвиток. Розвивають гнучкість, спритність, силу і витривалість.
Музика
Музичні заняття полюбляють усі діти! Розвиваємо слух, почуття ритму, інтелект та когнітивні здібності дитини. Ми готуємо справжні музичні вистави, за участю маленьких акторів і музикантів!
Активні прогулянки в лісі
Поруч із садочком- великий парк і справжній ліс. Чисте повітря сприяє міцному здоров'ю наших дітей! А активні щоденні прогулянки на дитячому майданчику дуже подобаються малюкам.
Смачний обід
(можна замовляти лише обіди, або 2-3-5 разове харчування)
Ми співпрацюємо із ліцензованою кейтерінговою компанією M'Andryk Food. Завжди здійснюється ефективна система контролю якості на всіх етапах виробництва: від закупівлі сировини у виробників , до постачання готових страв клієнтам. Вся продукція відповідає гігієнічним ,санітарно - епідеміологічним вимогам, стандартам якості, що досягається шляхом ретельного відбору постачальників та проведенням регулярних лабораторних досліджень. Мандрик Фуд транспортує страви в спеціально обладнаних авто та в термоконтейнерах, температурний режим яких дозволяє зберегти свіжість і якість страв незалежно від пори року.

Записуйтесь на екскурсію!
Перед тим, як записати дитину в групу,
ви можете ознайомитись із садочком,
атмосферою, умовами вступу.
Залиште ваші контактні дані, ми зв'яжемось з вами.
Натискаючи на кнопку, ви даєте згоду на обробку персональних даних да погоджуєтесь із політикою конфіденціальності
Засновник
Поліна Хлібановська
Магістр психології. Закінчила з відзнакою в 2010 році Київський національній університет імені Тараса Шевченка, факультет психології.
В 2013 році офіційно започаткувала приватне підприємство- дитячу студію Smart. На початку це був полуденний садок. Згодом- садок повного дня із додатковими заняттями.

Згодом виросли до Приватного дитячого дошкільного закладу Smart для дітей від 1.8 до 6 (7) років. Отримали ліцензію на освітню діяльність №1366 від 1.08.2019 року

З лютого 2018 року садок став англомовним. Надихнув на це- мій син Марк, з яким від народження спілкуюсь англійською принаймі 30% часу.

Запрошує на особисту зустріч в нашому садочку!
Контакти
Телефон
+380634936755
Адреса
м. Київ, Дарницький р-н,
вул. Тростянецька, 12.
Вхід в кінці будинку з двору
Слідкуйте за нашими оновленнями в соціальнимх мережах
Made on
Tilda